Ock Ostrołęka

Oferty bankierów

Off 59
Oferty bankierów
1 vote, 5.00 avg. rating (93% score)

Banki cały czas prześcigają się między sobą z wymyślaniem nowych ofert które mają na celu ściągniecie do siebie coraz to większego grona klientów. Dlatego też coraz częściej słyszy się, że jakiś bank na początku współpracy więcej daje niż zyskuje, na przykład poprzez bonusy do nowo otwartego konta, zwroty z płatności, czy też inne opcje mające na celu przekonanie do siebie klientów. Musisz jednak wiedzieć, że często za tym wszystkim kryją się jakieś dodatkowe opłaty, za rzeczy, bądź funkcjonalności które u konkurencji są bezpłatne. Może to być między innymi opłata za posiadanie karty, bądź prowadzenie konta, albo wykonywanie przelewów poza bankiem w jakim posiadamy konto. Warto jest więc zastanowić się co będzie dla nas lepsze i przyniesie większe korzyści – jednorazowy bonus, czy może zwolnienie ze wszelakich opłat za podstawowe funkcjonalności. Zwłaszcza, że mnogość ofert rachunków bankowych jaką mamy na rynku jest na tyle duża, że jest w czym wybierać.

Zakładając nowe konto warto jest zwrócić uwagę przede wszystkim na regulamin i tabelę opłat ponieważ to właśnie tam znajdziemy wszelkie informacje na temat tego za co i ile będziemy musieli zapłacić (o ile będziemy musieli). Jeśli znajdziemy już odpowiednią dla siebie ofertę, sam proces założenie konta nie jest już zbyt trudny, a w większości przypadków nie musimy nawet wychodzić z domu. Do założenia konta wystarczy nam jedynie komputer z dostępem do internetu. Na stronie internetowej banku wypełniamy wniosek o założenie konta bankowego, po czym umowę którą musimy podpisać możemy zamówić bezpłatnie kurierem do domu. Oczywiście możemy też ją podpisać osobiście w oddziale – wedle uznania. Banki zaczynają jeszcze bardziej upraszczać ten proces i pozwalają na podpisanie umowy poprzez przelew z posiadanego rachunku bankowego. Warunkiem jest jednak to, że wszystkie dane podane w obu przypadkach muszą być takie same. Założenie konta nie trwa długo i jeśli jest darmowe można zrobić to zanim będzie nam potrzebne, tym samym zyskamy na czasie w przyszłości.

http://fiter.pl/

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Ergonomiczne meble biurowe

    Przygotowujemy ergonomiczne miejsce do pracy To, w jakim otoczeniu w danym momencie się znajdujemy, wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie. Jeśli więc swoimi zawodowymi sprawami musimy się zajmować w ciasnym, zagraconym i niewygodnym pokoiku, nie ma nic dziwnego w tym, że nigdy nie mamy na to ochoty. Gdyby natomiast udało nam się odmienić to stanowisko pracy,…

  • Jak urządzić miejsce do pracy?

    Pracujesz w domu i chcesz mieć piękne miejsce, w którym pomysły same będą wpadać do głowy, a nowe projekty szybko się realizować. Jeśli tak, poświęć kilka chwil na urządzenie domowego biura, które będzie dla Ciebie wygodne, dopasowane do Twoich potrzeb i komfortowe. Domowe biuro dla osób pracujących przy komputerze to przede wszystkim wybór idealnego biurka…

  • Fotografia cyfrowa – jak robić zdjęcia?

    Fotografia cyfrowa – jak robić zdjęcia? W dzisiejszych czasach fotografia cyfrowa stała się powszechna i ogólnodostępna. Ceny sprzętu są stosunkowo niewielkie, a jego jakość coraz lepsza, więc każdy z nas może odkryć w sobie fotografa. Sprzęt Potrzebujemy aparatu cyfrowego z kartą pamięci, która przechowa dużą ilość zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Optymalna pojemność do 2 GB….